Thaçi: Fitorja e Krasniqit dhe Gjakovës ka rëndësi të dyfishtë - Bota Sot
Thaçi: Fitorja e Krasniqit dhe Gjakovës ka rëndësi të dyfishtë

Xhudo

E hënë, 12 nëntor 2018

Thaçi: Fitorja e Krasniqit dhe Gjakovës ka rëndësi të dyfishtë

Më: 27 qershor 2018 Në ora: 19:12
Hashim Thaçi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se fitorja e Distria Krasniqit dhe Nora Gjakovës në Lojërat Mesdhetare në Tarragona ka rëndësi të dyfishtë për sportin dhe diplomacinë tone.

Postimi i plotë:

Vajzat dhe djemtë e Kosovës, me talentin tyre, po na bëjnë krenarë dhe po e promovojnë imazhin e vërtetë të vendit të tonë kudo nëpër botë. Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova dolën të arta në Spanjë, në Lojërat Mesdhetare në Tarragona. Fitorja e tyre ka rëndësi të dyfishtë për sportin dhe diplomacinë tonë. HTH

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test