ora 10:34lajmet aktuale E shtunë, 17 prill 2021
Mytaher Haskuka flet për mundësinë e rikandidimit për kryetar të Prizrenit, tregon pritshmëritë nga Qeveria Kurti II

Mytaher Haskuka flet për mundësinë e rikandidimit për kryetar të Prizrenit, tregon pritshmëritë nga Qeveria Kurti II

Pandemia Covid-19 u ka shkaktuar shumë probleme dhe sfida kryetarëve të komunave, duke ndikuar negativisht në pothuajse secilin...

Kush u maltretua në Kukës, shqiptarë apo serbë, për çka akuzohet Pjetër Shala nga Gjykata Speciale?!
Opinione

Kush u maltretua në Kukës, shqiptarë apo serbë, për çka akuzohet Pjetër Shala nga Gjykata Speciale?!

Para pak...

“Unë s’du me hy n’burg”/ 3 familjarë të Hashim Thaçit punësohen në RTK, reagon Jeta Xharra
Aktuale

“Unë s’du me hy n’burg”/ 3 familjarë të Hashim Thaçit punësohen në RTK, reagon Jeta Xharra

Ish-presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, po...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

139,963,964

Të shëruar

79,724,222

Të vdekur

2,999,580
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Vitia: Buxheti nuk ka qenë në asnjë moment problemi

Vitia: Buxheti nuk ka qenë në asnjë moment problemi

Vitia: Ftojmë Prokurorin e Shtetit që të mbrojë interesin publik

Vitia: Ftojmë Prokurorin e Shtetit që të mbrojë interesin publik

Vitia: Qëndroj prapa këtyre fjalëve

Vitia: Qëndroj prapa këtyre fjalëve

Vitia: Këto të dhëna janë konfidenciale, nuk mund të flasim për progresin

Vitia: Këto të dhëna janë konfidenciale, nuk mund të flasim për progresin