Ura shembet gjatë përurimit, pamjet bëhen virale

Afrika

Ura shembet gjatë përurimit, pamjet bëhen virale

Më: 6 shtator 2022 Në ora: 12:36
Pamje nga video

Një urë është shembur në momentin kur po i pritej shiriti inaugurues në Kongo.

Pamjet u publikuan në Twitter dhe u bënë virale.

Në momentin e prerjes së shiritit, mbi urë qëndronin dhjetëra qytetarë, ndërsa nuk u raportua për të lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat