Edi Rama përkrah Thaçit shetit sheshit në Prishtinë për 11 vjetorin e Pavarësisë - Bota Sot
Edi Rama përkrah Thaçit shetit sheshit në Prishtinë për 11 vjetorin e Pavarësisë

Aktuale

Edi Rama përkrah Thaçit shetit sheshit në Prishtinë për 11 vjetorin e Pavarësisë

Nga: Bota Sot Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 12:27
Edi Rama dhe Hashim Thaçi

Pas seancës solemne në Kuvendin e Kosovës, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe presidenti i Kosovës, Edi Rama kanë parakaluar në shefin “Ibrahim Rugova”.

Siç shihet edhe në fotot e gazetës “Bota sot”, Rama edhe Thaçi janë përshëndetur nga qytetarët dhe kanë përshëndetur nga disa fëmijë.

Ndryshe, Rama gjendet në vizitë zyrtare në Kosovë me rastin e 11 vjetorit të Pavarësisë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...