Krasniqi: Protesta e LVV ishte karneval - Bota Sot
Krasniqi: Protesta e LVV ishte karneval

Aktuale

Krasniqi: Protesta e LVV ishte karneval

Nga: A.SH Më: 26 prill 2019 Në ora: 15:45
Foto

Deputeti i PSD-së Frashër Krasniqi ka ironizuar me protestën e LVV, duke thënë se qytetarët nuk harrojnë.

Ai përmes facebook ka shkruar se, kur protestat që i organizon vet i quan karnevale, dhe i fyen pjesëmarrësit në protesta në një mënyrë aq të ulët, atëherë lëre më që të dështojnë protestat, por nuk arrin dot të organizosh as karneval

Postimi i plotë:

AmeLika, kaLnevali, lepuLi 😂

Qytetarët mund të mashtrohen njëherë, por ata nuk harrojnë. Kur protestat që i organizon vet i quan karnevale, dhe i fyen pjesëmarrësit në protesta në një mënyrë aq të ulët, atëherë lëre më që të dështojnë protestat, por nuk arrin dot të organizosh as karneval. I tillë ishte tubimi i sotëm i militantëve të Sektit të cilëve nuk iu bashkua as edhe një qytetar apartiak.

Por mbase profeti do ta gjenë ngushëllimin tek miku i tij i ri Buzhala 😃

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...