Haraqija ka një kërkesë publike për Thaçin dhe Haradinajn: Boll më... - Bota Sot
Haraqija ka një kërkesë publike për Thaçin dhe Haradinajn: Boll më...

Aktuale

Haraqija ka një kërkesë publike për Thaçin dhe Haradinajn: Boll më...

Nga: A.Zh Më: 12 qershor 2019 Në ora: 07:30
Astrit Haraqija

Ish-ministri i Kulturës Astrit Haraqija, ka bërë një kërkesë ndaj presidentit të vendit Hashim Thaçi dhe kryeministrit Ramush Haradinaj.

Ai ka kërkuar nga ata që të lënë anash inatet dhe të punojnë për t’iu kthyer Evropës borgjeze të vitit 1878, përcjell Bota sot.

Sipas tij, Thaçi dhe Haradinaj, nuk e meritojnë, por kjo kohë vjen një herë në 100 vjet.

Reagimi i Haraqisë pa ndërhyrje:

Bollë mo Europë.

Kryetar Thaqi,

Kryeminister Haredinaj,

Ka ardhë koha me ju kethy 1878 Europes borgjinë,

Jo që ju e meritoni, por kjo kohë vjen një herë në 100 vite, leni inatet por kryn ketë punē se ..../..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...