Labinot Tahiri: Kam ambicie për kryeministër ose president - Bota Sot
Labinot Tahiri: Kam ambicie për kryeministër ose president

Aktuale

Labinot Tahiri: Kam ambicie për kryeministër ose president

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 23:27
Labinot Tahiri dhe Ramush Haradinaj

Labinot Tahiri është një nga emrat më të lakuar në media.

Labinot Tahiri ishte i ftuar në ‘ N’Kosovë Show’ ku nuk ka hezituar të flet për ambiciet e tij politike..

Ai ka qenë një nga këngëtarët e preferuar të publikut tonë por me inkuadrimin në politikë ka humbur një numër të fansave.

Deputeti ka qenë i habitur nga dorëheqja e kryeministrit Haradinaj për të cilin thotë se ishte një lider i denjë. Ai shton se ambiciet e tij janë posti i kryeministrit/presidentit por është ende i ri në politikë për një detyrë të tillë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat