Avokati Arianit Koci jep detaje për të ftuarit nga Specialja - Bota Sot
Avokati Arianit Koci jep detaje për të ftuarit nga Specialja

Aktuale

Avokati Arianit Koci jep detaje për të ftuarit nga Specialja

Nga: G.B Më: 5 gusht 2019 Në ora: 18:22
Arianit Koci

Avokati Arianit Koci ka thënë se jo të gjithë të ftuarit nga ana e Zyrës së Prokurorit të Specializuar, janë të ftuar në cilësinë e të dyshuarit, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se ka dhe do të ketë të ftuar edhe në cilësinë e dëshmitarit.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Jo të gjithë të ftuarit nga ana e Zyrës së Prokurorit të Specializuar, janë të ftuar në cilësinë e të dyshuarit.
Ka dhe do të ketë të ftuar, edhe në cilësinë e dëshmitarit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...