Avdullah Hoti: E vogël salla, nuk i nxë njerëzit që duan ta takojnë Vjosa Osmanin - Bota Sot
Avdullah Hoti: E vogël salla, nuk i nxë njerëzit që duan ta takojnë Vjosa Osmanin

Aktuale

Avdullah Hoti: E vogël salla, nuk i nxë njerëzit që duan ta takojnë Vjosa Osmanin

Nga: V.R Më: 16 shtator 2019 Në ora: 17:49
Foto nga ngjarja

Zyrtari i LDK-së, Avdullah Hoti, në një postim në llogarinë e tij në Facebook, është deklaruar se salla ku është mbajtur tubimi i LDK-së, ka qenë e vogël dhe se pamjaftueshme për t’i nxënë njerëzit që dëshiruan ta takojnë kandidatën për kryeministre të Kosovës, Vjosa Osmani.

Postimi plotë:

Në Istog salla ishte e vogël për masën e njerëzve që kishin dalë për të marrë pjesë në tubim.
#BesëLidhja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...