“Bandat kriminale si Grabovci do të ngrehen zhag” - A do t’i ndihmonin muskujt e AAK-së në këtë mision Dardan Molliqajt? - Bota Sot
“Bandat kriminale si Grabovci do të ngrehen zhag” - A do t’i ndihmonin muskujt e AAK-së në këtë mision Dardan Molliqajt?

Aktuale

“Bandat kriminale si Grabovci do të ngrehen zhag” - A do t’i ndihmonin muskujt e AAK-së në këtë mision Dardan Molliqajt?

Nga: N.H Më: 18 shtator 2019 Në ora: 21:35
Dardan Molliqaj

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, ka bërë një pyetje publike për Dardan Molliqaj, se a do i ndihmojnë muskujt e AAK-së në këtë mision – për nxjerrjen “zhag” bandat kriminale sikurse Grabovci, ashtu siç kishte deklaruar Molliqaj dikur kur ishte pjesë e VV-së.

Ja shkrimi i tij:

Pyetje: a mendoni se Dardan Molliqaj do të materializonte kërcënimin e mëposhtëm po të vinte në pushtet, si dhe a do t’i ndihmonin muskujt e AAK-së në këtë mision?

Molliqaj: "Bandat kriminale si Grabovci dhe të tjerët, jo vetëm që do të arrestohen, por do të ngrehen zhag dhe do të ju konfiskohet e gjithë pasuria”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...