Ngjarjet për sot - Bota Sot
Ngjarjet për sot

Aktuale

Ngjarjet për sot

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 06:11
Ilustrim

- Instituti i Kosovës për Drejtësi me përkrahje të Departamentit të Shtetit Amerikan - Byrosë së Narkotikëve Ndërkombëtar dhe Çështjeve të Zbatimit të Ligjit dhe NED-it, do të mbajë konferencë për media, në të cilën do publikohet raporti: “Amnistia e ligjshme e milionave të kundërvajtjeve”. (Hotel Sirius, ora 11:00)

- Radiostacioni lokal i Gjakovës, Radio Gjakova, shënon 40-vjetorin e nisjes së punës me një akademi solemne “Radio Gjakova 40 vjet me ju. (Pallati i Kulturës “Asim Vokshi” në Gjakovë, ora 13:00)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat