Si u përshëndeten sot Thaçi e Vuçiqi? - Bota Sot
Si u përshëndeten sot Thaçi e Vuçiqi?

Aktuale

Si u përshëndeten sot Thaçi e Vuçiqi?

Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 12:17
Thaçi e Vuçiqi

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandër Vuçiq kishin një përshëndetje të “ftohtë” pas ceremonisë së nënshkrimit për hapjen e linjës hekurudhore në Munih.

Më poshtë mund të shihni momentin kur dy presidentët përshëndeten njëri me tjetrin.

Ndryshe, presidenti Thaçi deklaroi se kjo marrëveshje është një hap tjetër i arritjeve të Kosovës për zhvillim ekonomik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat