"SHIK-u është i pranishëm brenda të gjitha partive politike në Kosovë"

Aktuale

"SHIK-u është i pranishëm brenda të gjitha partive politike në Kosovë"

Nga: H.O. Më: 13 maj 2020 Në ora: 17:55
Xhavit Haliti

Publicisti dhe njohësi i ҫështjeve politike, Idriz Zeqiraj thotë se subjektet politike duhet të kenë parasysh deklaratën lapidare të kuadrit të SHIK-ut, Xhavit Halitit.

“Subjektet politike duhet ta kenë parasysh deklaratën lapidare të kuadrit të lartë të SHIK-ut, Xh. Haliti se SHIK-u është i pranishëm brenda të gjitha partive politike në Kosovë", vlerëson Haliti.

Zeqiraj thotë më tutje se edhe ‘vota e PDK-së, e bashkuar, heshturazi, me atë të VV-së, për fitoren e Prishtinës, ka një çmim’.

 Kjo organizatë e nëndheshme, e konsideruar si supër-kriminale, pavarësisht "zhbërjes" zyrtare, mashtruese, vepron dhe dirigjon rrjedhat politike në Kosovë. Edhe vota e PDK-së, e bashkuar, heshturazi, me atë të VV-së, për fitoren e Prishtinës, ka një çmim!/Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat