Drejtpërdrejt: Glauk Konjufca dhe Mrika Limani Myrtaj bashkëbisedojnë për rëndësinë e Lidhjes së Prizrenit

Aktuale

Drejtpërdrejt: Glauk Konjufca dhe Mrika Limani Myrtaj bashkëbisedojnë për rëndësinë e Lidhjes së Prizrenit

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 19:07
Prizreni

Drejtpërdrejt: Glauk Konjufca dhe Mrika Limani Myrtaj bashkëbisedojnë për rëndësinë e Lidhjes së Prizrenit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat