Kryeministri Hoti takon Milot Rashica

Aktuale

Kryeministri Hoti takon Milot Rashica

Nga: E.B Më: 14 korrik 2020 Në ora: 12:29
Avdullah Hoti dhe Milot Rashica

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, sot është takuar me sportistin, Milot Rashicën.

Kryeministri ka thënë se është kënaqësi e veçantë që ta takojë Rashicën, shkruan “Bota Sot”.

Hoti i ka uruar fat kombëtarës së Kosovës në ndeshjen e ardhëshme me Maqedoninën e Veriut dhe në kualifikime për kampionatin evropian.

Postimi i plotë:

Kënaqësi e veçantë ta takoj Milot Rashicën, një sportist i përmasave globale dhe shembull që duhet ndjekur nga të gjithë të rinjtë shqiptarë.

Milotit dhe kombëtares së Kosovës i uroj shumë fat në ndeshjen e ardhshme me Maqedoninë e Veriut dhe në kualifikime për kampionatin evropian. 🇽🇰 #EURO2020

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat