Mësohet identiteti edhe i dy policëve tjerë të arrestuar mbrëmë në aksionin e Karaçevës, dalin fotot e tyre

Aktuale

Mësohet identiteti edhe i dy policëve tjerë të arrestuar mbrëmë në aksionin e Karaçevës, dalin fotot e tyre

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 21:59
Karaçevë

Njësia Speciale Intervenuese mbrëmë ka zhvilluar një aksion për shkatërrimin e kazinove në Karaçevë.

Në mesin e të arrestuarve që dyshohet se u përfshin në këto veprimtari ilegale  ishin edhe 12 pjesëtarë të Policisë së Kosovës.

Në mesin e të arrestuarve janë edhe Raif Thaqi nga Kamenica si dhe Fatmir Kallaba nga Rogana.

Image
Raif Thaçi
Image
Fatmir Kallaba
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat