Tomë Gashi: Kurgjo s’ngojke Hashim Thaçi, me m’pas ngu s’kish qenë atje

Aktuale

Tomë Gashi: Kurgjo s’ngojke Hashim Thaçi, me m’pas ngu s’kish qenë atje

Më: 28 mars 2023 Në ora: 22:01
Hashim Thaçi dhe Tomë Gashi

Avokati Tomë Gashi ka përmendur kohën kur ishte këshilltar i ish-kryeministrit Hashim Thaçi.

Gashi thotë se kur ka qenë këshilltar i Thaçit, ai nuk e ka dëgjuar asgjë.

Sipas tij, nëse do e dëgjonte, sot Thaçi nuk do të ishte në Hagë.

“Jam kanë këshilltar i Hashim Thaçit, por kurgjo nuk ngojke, se me pas nuk nu kish kon atje”, tha Gashi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat