Shala: Projektligji u tërhoqë pasi gati u vramë - Bota Sot
Shala: Projektligji u tërhoqë pasi gati u vramë

Aktuale

E shtunë, 17 nëntor 2018

Shala: Projektligji u tërhoqë pasi gati u vramë

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 12:40
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Kujtim Shala

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Kujtim Shala, duke komentuar deklaratat e kryeministrit Haradinaj për tërheqjen e marrëveshjes me Malin e Zi nga Qeveria Mustafa, ka thënë se në atë kohë pasi gati u vramë.

“U tërheq projektligji sepse gati sa su vramë”, tha ai.

Përndryshe, Haradinaj ka thënë sot në seancë se nuk do ta tërheqë marrveshjen dhe raportin e Bulliqajt siç bëri i “gjori”, Isa Mustafa.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test