Visar Ymeri përshëndetet me Albin Kurtin - Bota Sot
Visar Ymeri përshëndetet me Albin Kurtin

Aktuale

E mërkurë, 17 tetor 2018

Visar Ymeri përshëndetet me Albin Kurtin

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 17:54
Visar Ymeri dhe Albin Kurti

Ish kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, i cili ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë, është parë sot teksa përshëndetej me kryetarin aktual të Lëvizjes, Albin Kurti, por me këtë të fundit nuk është përshëndetur edhe deputetja Aida Dërguti, e cila po ashtu ka dhënë dorëheqje nga pozitat në Vetëvendosje.

 KP ka kapur momentet kur Visar Ymeri përshëndetet me Albin Kurtin dhe Glauk Konjufcën në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës.

Image

Afër Kurtit është parë edhe deputetja tjetër e dorëhequr nga pozitat në Vetëvendosje, Donika Kadaj-Bujupi.

Derisa Aida Dërguti nuk përshëndetet me Kurtin por vetëm me Konjufcën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test