D+ shpalos raportet e monitorimit të OSHP-së dhe KRPP-së - Bota Sot
D+ shpalos raportet e monitorimit të OSHP-së dhe KRPP-së

Aktuale

E shtunë, 20 tetor 2018

D+ shpalos raportet e monitorimit të OSHP-së dhe KRPP-së

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 06:11
Ilustrim

Demokracia Plus (D+) ka bërë të ditur se sot do të organizojë tryezë diskutimi në lidhje me mbikëqyrjen e prokurimit publik. 

Në këtë takim do të shpalosen edhe dy raporte që kanë të bëjnë me monitorimin e Organin Shqyrtues të Prokurimit (OSHP) dhe monitorimet e Komisionit Rregullativ të Prokurimit Publik (KRPP). 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test