Ministri Lluka raporton për gjendjen në Postë (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Ministri Lluka raporton për gjendjen në Postë (Drejtpërdrejt)

Aktuale

E shtunë, 17 nëntor 2018

Ministri Lluka raporton për gjendjen në Postë (Drejtpërdrejt)

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 09:56
Valdrin Lluka

Ministri i Zhvillimit Ekomomik, Valdrin Lluka raporton para Komisionit për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti, Industri dhe Zhvillim Rajonal lidhur me gjendjen në Ndërmarrjen Publike Posta e Kosovës.

Raportimi është paraparë të fillojë nga ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test