Ish-anëtari i SHIK-ut, Hashim Thaçit: Nëse e bën këtë Hashim, unë publikisht të kërkoj falje për 18 vite kritika! - Bota Sot
Ish-anëtari i SHIK-ut, Hashim Thaçit: Nëse e bën këtë Hashim, unë publikisht të kërkoj falje për 18 vite kritika!

Aktuale

Ish-anëtari i SHIK-ut, Hashim Thaçit: Nëse e bën këtë Hashim, unë publikisht të kërkoj falje për 18 vite kritika!

Nga: N.Sh Më: 8 gusht 2018 Në ora: 10:08
Hashim Thaçi

Ish-anëtari i SHIK-ut, Naim Miftari ka thënë se nëse presidenti Hashim Thaçi mundet me i marr vetëm një katund shqiptar Serbisë, atëherë do t’i kërkon falje për kritikat e tij.

Miftari, thotë koridoti kryesor ortodoks sllav në Ballkan mundet me u marrë vetëm me luftë, ndërsa ia ka përmend Thaçit edhe tradhtinë e tij ndaj Kosovës.

Ja postimi i plotë:

Hashim nese ti mund i merr Serbis dhe e ki seriozisht ndermend jo ta marrësh Luginen e Presheves.... por një katund Shqiptar nese e merr nga aja anë thirrum kame dal publikisht met kërku falje për 18 vite kritika ndaj jush ....dhe kame leh si qeni.

Korridorin kryesor ortodoks sllav në ballkan mundet mu merr vetëm me luft... dhe ti ata e din shum mir, por e ki marak me shit patriotizum kur ju i bani tradhtirat  matë mdhaja dhe mej lujt me fukara e me ju gju hi e pluhur e prralla syve të popullit të përvujtur Shqiptar.

A jeni president pikrisht ju qaj poli agjenti Frencezo Serb,përsoni që tradhtove,vrave komandatat krysor te luftes qlirimtare te ne, a jeni ju qaj hajni krysor që vodhe fondet e luftes ajeni pikrisht ju që përqve qarmatose UÇK e Kosoves pastaj vodhe,tradhtove, përqave edhe UÇPMB e Lugines_ Shqiptare, tradhtove, vodhe përqave,dhe po ashtu qarmatose dhe UÇK e shqiptarve në Maqedoni përmes atij tradhtarin shokun tuaj Ali Ahmetit (Spasiçit)

Pikrisht ju ishit tradhtari krysor i tri ushtri qlirimtare Shqiptare që u tradhtuan dhe u vodhen e u shiten pikrisht nga ju dhe nga ata si ju ..!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...