“Mesazhi i Thaçit për Fatmir Limajn” - Bota Sot
“Mesazhi i Thaçit për Fatmir Limajn”

Aktuale

“Mesazhi i Thaçit për Fatmir Limajn”

Nga: D.RR Më: 30 gusht 2018 Në ora: 20:53
Fatmir Limaj dhe Hashim Thaçi. (Foto ilustrim nga "Bota sot")

Sot kanë dalur përgjimet e Milaim Zekës me mikun e tij Krasniqi, duke e përmendur emrin e Fatmir Limajt në një afër korrupsioni.

Ish anëtari i SHIK-ut, Naim Miftari përmes një postimi në Facebook ka shkruar se ky është një mesazh i Thaçit për Limajt, duke i treguar se kjo të gjen nëse nuk je i dëgjueshëm te presidenti.

Postimi i plotë:

Mesazhi i Thaçit për Fatmir Limajn

Fatmir shpresoj se sot e keni marr një mesazh të qart nga prokuroria, gjygjsija dhe propaganda e presidentit Hashim Thaçi, se qka ju pret nëse nuk jeni i dëgjueshëm i presidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...