Seancë e jashtëzakonshme për politikën e jashtme - Bota Sot
Seancë e jashtëzakonshme për politikën e jashtme

Aktuale

Seancë e jashtëzakonshme për politikën e jashtme

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 06:40
Kuvendi i Kosovës

Sot mbahet seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, në të cilën do të mbahet debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve për mbajtjen e seancës lidhur me dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës.

“Debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve për mbajtjen e seancës së jashtëzakonshme lidhur me dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës”, është pika e vetme e rendit të ditës e Kuvendit, punimet et të cilit fillojnë në ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test