Edi Rama arrin në Kosovë - Bota Sot
Edi Rama arrin në Kosovë

Aktuale

Edi Rama arrin në Kosovë

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 14:58

Në prag të mbajtjes së mbledhjes së përbashkët të dy qeverive, të Kosovës dhe Shqipërisë, e cila do të mbahet në Pejë, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka ardhur sot në Vermicë të Prizrenit.

Rama është pritur nga zëvendëskryeministri dhe ministri i Diasporës, Dardan Gashi dhe ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Sylë Ukshini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat