“Amerika është Ushtria jonë, Ushtria jonë është Amerika” - Bota Sot
“Amerika është Ushtria jonë, Ushtria jonë është Amerika”

Aktuale

“Amerika është Ushtria jonë, Ushtria jonë është Amerika”

Nga: N.Sh Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 23:02
Ushtria amerikane

Avokati Besnik Berisha, thotë se Ushtrinë e kemi dhuratë nga ata që na e sollën lirinë.

Ai thotë se ata që e sollën lirinë e që na dhuruan pavarësinë, sot po na krijojnë Ushtrinë.

Berisha përmes një shkrimi në facebook, thekson se Ameriak është Ushtria jonë.

Ja shkrimi i tij:

Ushtrine e kemi dhurate nga ata qe na e sollen lirine dhe jo nga ata qe po e vejne ne pikepyetje ardhmerine.

Ata qe na e sollen lirine dhe qe para 10 viteve na e dhuruan pavaresine, sot po na krijojne edhe Ushtrine.

Faleminderit pafundesisht dhe mirenjohes perjetesisht!

Pushtetare e politikane, gezohuni ashtu sic gezohemi te gjithe qytetaret, por mos u krekosni tejmase sepse u pa ndervite fuqia jone dhe mundesite tuaja.

Amerika eshte Ushtria jone, Ushtria jone eshte Amerike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...