BMW Concept 4 duket edhe më bukur me tavan të hapur - Bota Sot
BMW Concept 4 duket edhe më bukur me tavan të hapur

Auto

BMW Concept 4 duket edhe më bukur me tavan të hapur

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:20
Foto ilustrim

Dukja që do të mund të kishte ky model, sikur t’i hapej pjesa e sipërme

Ndër prezantimet që kanë rënë më së shumti në sy në Frankfurt Motor Show, ishte BMW Concept 4, me pjesën e përparme me përmasa gjigante.

I dizajnuar si bazë për 4 Series, M3 dhe M4, ky model ka dukje shumë më të veçantë, se sa makinat që i kemi parë deri më tani.

Megjithëse është shumë i veçantë, X Tomi Design ka punuar që ta kthejë në një makinë me tavan të hapur dhe dukja është shumë e pëlqyeshme.

Ka mundësi, që nëse BMW Concept 4 sikur t’i hapej ndonjëherë pjesa e sipërme, të ketë pikërisht këtë dukje të mirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...