Njihuni me Lamborghinin gjigant me gjashtë rrota - Bota Sot
Njihuni me Lamborghinin gjigant me gjashtë rrota

Auto

Njihuni me Lamborghinin gjigant me gjashtë rrota

Më: 5 janar 2020 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Bimelecdesign ka punuar në një Larborghini, duke e kthyer në makinë me gjashtë rrota, të aftë për të gjitha terrenet, por pa ia ndryshuar dukjen origjinale që e ka. Versioni i kësaj makine, ngjanë shumë me Mercedes-AMG G63 6X6.

Brenda makinës, thuhet se është i njëjti motor me V12 si dhe transmisioni manual. Pjesa e pasme e këtij Lamborghini, është zgjatur në masë të madhe, duke mundësuar hapësirë të bollshme për qëndrim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat