Gara në autostradë – Chevrolet përplaset pak sekonda pas nisjes

Auto

Gara në autostradë – Chevrolet përplaset pak sekonda pas nisjes

Më: 11 tetor 2020 Në ora: 23:31
Gara në autostradë – Chevrolet përplaset pak sekonda pas nisjes

Chevrolet Z06 është një veturë e fuqishme, e mundësuar nga një motor 7.0-litër V8 atmosferik që jep rreth 600 kuaj fuqi.

Vozitësi i kësaj makine vendosi të garojë me një Mustang, i cili është i njohur si një makinë “famëkeqe” në Amerikë.

Gjatë fillimit të fuqishëm, shoferi humbi kontrollin e pjesës së pasme dhe përplasi plotësisht makinën e tij në autostradë.

Se si ndodhi e tëra kjo, ju mund ta mësoni në videon e bashkangjitur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat