Sapo doli nga autolarja, menjëherë e dëmton Ferrarin

Auto

Sapo doli nga autolarja, menjëherë e dëmton Ferrarin

Më: 14 mars 2021 Në ora: 16:55
Foto

Nëse jeni tifoz i Ferrarit, kjo goditje mund të jetë mërzitëse për ju.

Video na vjen nga Turqia dhe tregon një Ferrari 458 të sapo larë që del nga autolarja.

Shumica e informacionit në dispozicion thotë se pronari i Ferrari është pas timonit, dhe se ai menjëherë kishte dalë nga një autolarje dhe e kishte dëmtuar atë.

Pavarësisht se kush është në rolin kryesor, është mjaft e sigurt se për kush e di se sa herë ka ndodhur që shoferi të mbivlerësojë aftësitë e tij.

Ai doli nga autolarja me besim të plotë. Sidoqoftë, elektronika nuk është as e plotfuqishme, veçanërisht kur bëhet fjalë për ekstreme të tilla.

Kështu që Ferrari goditi bordurën disa herë në vetëm disa sekonda dhe madje arriti të kthehej.

Rezultati është dëmtimi i dukshëm i makinës.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat