Viti nuk mbaroi mirë për pronarin e një Ferrari F12tdf në Japoni

Auto

Viti nuk mbaroi mirë për pronarin e një Ferrari F12tdf në Japoni

Më: 1 janar 2022 Në ora: 22:06
Foto ilustrim

Viti nuk mbaroi mirë për pronarin e një Ferrari F12tdf (tour de France) në Japoni, i cili përplasi supermakinën më 31 dhjetor.

Dhe sipas medieve të huaja, fotografia e automjetit duke u transportuar me shirit ngjitës në të gjithë pjesën e përparme të deformuar e postuar në Twitter tregon me të vërtetë një pamje të trishtuar.

Sipas të dhënave të aksidentit, fajtori ishte drejtuesi i Ferrarit pasi nuk ka pasur vetura të tjera të përfshira.

Supozohet se shoferi humbi kontrollin pasi makina rrëshqiti dhe përfundoi duke u përplasur me pengesën e betonit.

Për fat të mirë, duke gjykuar nga pamjet, shoferi nuk duhet të kishte lëndime serioze. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat