Vozitja dhe “rënia nga një shkëmb” është një makthi për shumë prej nesh – dhe një shofer e përjetoi këtë

Auto

Vozitja dhe “rënia nga një shkëmb” është një makthi për shumë prej nesh – dhe një shofer e përjetoi këtë

Më: 10 maj 2022 Në ora: 13:17
Foto ilustrim

Vozitja dhe “rënia nga një shkëmb” është një skenar makthi për shumë prej nesh.

Dhe ky makth u bë një realitet për këtë shofer kohët e fundit.

Sipas mediave të huaja, detajet rreth këtij incidenti janë të paqarta, përfshirë këtu se ku është filmuar saktësisht dhe çfarë ka ndodhur saktësisht pas përfundimit të videos.

Por siç edhe mund të shihet, pamjet janë filmuar nga kamera e një automjeti që ishte prapa veturës së bardhë në një rrugë të ngushtë malore.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat