Garuesi humb kontrollin, pak metra para cakut - Bota Sot
Garuesi humb kontrollin, pak metra para cakut

Auto

Garuesi humb kontrollin, pak metra para cakut

Më: 28 maj 2017 Në ora: 07:29
Filmimi e tregon atë teksa përplaset me pjesën e përparme të makinës dhe rrotullohet disa herë. Mirëpo, ka shpëtuar pa ndonjë lëndim

Quentin Gilbert që po merrte pjesë në një garë veturash në Portugali, ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar pak metra afër cakut.

Ai ka kaluar nëpër shumë shtigje të vështira dhe kthesa të mëdha, por nuk ia ka dalë të kalojë një rrugë mjaft të lehtë.

Filmimi i postuar më poshtë e tregon atë teksa përplaset me pjesën e përparme të makinës dhe rrotullohet disa herë. Mirëpo, ka shpëtuar pa ndonjë lëndim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat