McLaren ofron motor për veturat që i ka prodhuar para 25 vitesh - Bota Sot
McLaren ofron motor për veturat që i ka prodhuar para 25 vitesh

Auto

McLaren ofron motor për veturat që i ka prodhuar para 25 vitesh

Më: 4 qershor 2017 Në ora: 19:24
McLaren

Të gjithë ata që e kanë modelin F1, mund të shkojnë në pikën më të afërt të McLarenit dhe të marrin një motor të ri.

Megjithëse kanë kaluar 25 vite qëkur janë prodhuar, kompania kryen ende shërbime për klientët e vjetër, meqë nuk kanë ku të riparojnë të makinen e vjetër.

“Ka kaluar një e katërta e shekullit dhe këto modele kanë gjendje të mirë, mirëpo disa gjëra duhet të ndryshohen”, thuhet lidhur me rastin.

Për të gjithë ata që janë përfshirë në ndonjë përplasje dhe McLaren F1 ka pësuar dëmtime, mund të kërkojnë edhe pjesë të ndryshme për të kryer riparimin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat