Makina që “sfidon” gravitetin - Bota Sot
Makina që “sfidon” gravitetin

Auto

E hënë, 22 tetor 2018

Makina që “sfidon” gravitetin

Më: 29 janar 2018 Në ora: 17:24
Pamje nga video

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon një mjet tip Jeep 4×4 duke “sfiduar ligjet e gravitetit”.

Makina, e modifikuar enkas për terrene malore, ngjitet në një shkëmb thuajse 90 gradë pa pasur nevojën e ndihmës nga ndonjë mjet tjetër.

Videoja është klikuar mbi 600 mijë herë dhe është përhapur nëpër faqet e internetit të adhuruesve të sfidave të ngjashme nëpër terrene të vështira.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test