Blerim Krasniqi: ‘Bota sot’, dritare e fuqishme e sportit - Bota Sot
Blerim Krasniqi: ‘Bota sot’, dritare e fuqishme e sportit

Basketboll

Blerim Krasniqi: ‘Bota sot’, dritare e fuqishme e sportit

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2019 Në ora: 15:19
Blerim Krasniqi: ‘Bota sot’, dritare e fuqishme e sportit

Trajneri i mirënjohur i basketbollit, Blerim Krasniqi, tha se gazeta ‘Bota sot’ ka qenë dhe është një dritare e fuqishme e sportit. 

“Uroj 24 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, e cila ka qenë dhe është dritarja e sportit dhe sportisteve.   

‘Bota sot’ ka qenë dritare në të  gjitha fazat e Pavarësisë së Kosovës. Iu përgëzoi dhe uroj stafin e gazetës për punën e madhe që po bëjnë”, tha Krasniqi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...