KB Rahoveci liron tre lojtarë të huaj

Basketboll

KB Rahoveci liron tre lojtarë të huaj

Nga: K. G. Më: 24 dhjetor 2019 Në ora: 18:30
KB Rahoveci liron tre lojtarë të huaj

Klubi i basketbollit Rahoveci ka liruar tre lojtarë të huaj.

"KB Rahoveci liron Christian Bradford, Javis Howard dhe Josh Davis

Në kuadër të diskutimeve dhe analizave të pjesë së parë të sezonit dhe ndryshimeve qe po meren për vazhdimin e kampionatit, KB Rahoveci me marrveshje ka liruar nga angazhimi tre basketbollistët amerikan, Christian Bradford, Javis Howard dhe Josh Davis. Bordi i falenderon për angazhimin dhe i dëshiron suksese në të ardhmen.

Ditëve të ardhshme po ashtu do të ketë konfirmim për tansfere të reja dhe përgaditjet për vazhdimin e sezonit kanë vazhduar pa pushim.Për gjitha detajet do të informoheni me kohë", bëhet e ditur nga KB Rahoveci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat