Klub i madh edhe në ditë të vështira - Bota Sot
Klub i madh edhe në ditë të vështira

Basketboll

Klub i madh edhe në ditë të vështira

Më: 8 prill 2020 Në ora: 16:08
Klub i madh edhe në ditë të vështira

Koronavirusi ka kapluar edhe vendin tonë, teksa të shumta janë rastet e të prekurve nga ky virus famëkeq.

Përhapja e këtij virusi ka bërë që të pezullohen të gjitha aktivitetet dhe njerëzit të izolohen në shtëpitë e tyre, duke pasur kështu edhe nevojë për ndihma.

Pikërisht për këtë një gjest shumë të madh ka bërë ekipi i basketbollit të Vllaznisë nga Shkodra.

Këta të fundit kanë vendosur të dhurojnë disa ndihma për ekipet në nevojë të Bashkisë Shkodër, në këtë situatë shumë të vështirë që ndodhet vendi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat