Po flladitet basketbollistja më e mirë shqiptare - Bota Sot
Po flladitet basketbollistja më e mirë shqiptare

Basketboll

Po flladitet basketbollistja më e mirë shqiptare

Nga: Kemajl Goca Më: 26 gusht 2018 Në ora: 12:48
Elektra Zykaj

Elektra Zykaj prej basketbollisteve më të mira shqiptare, ka zgjedhur edhe natyrën e bukur në pyjet e larta shqiptare, ku ka lumenj dhe në një moment flladitej në këtë vapë përvëluese të muajit gusht.

Elektra është pjesë e skuadrës së Tiranës dhe e kombëtares së Shqipërisë.

Është një lojtare energjike dhe kur më së shumti i duhej ekipit edhe i jep shpirt në lojë. Njihet edhe si nga biondja më e bukur e basketbollit por humbjen dot nuk e duron, ka inati dhe për atë është në gjendje të vdes në fushë për fitore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...