Mehmet Bogujevci e ka merak këtë ushqim! - Bota Sot
Mehmet Bogujevci e ka merak këtë ushqim!

Boksi

Mehmet Bogujevci e ka merak këtë ushqim!

Nga: K. G. Më: 2 janar 2019 Në ora: 12:47
Mehmet Bogujevci e ka merak këtë ushqim!

Selektor i kombëtares së Kosovës në boks, Shefki Bogujevci, tregon për vëllain e tij, nënkampioni i botës në vitin 1978 në boksin amatorë, Mehmeti,  se çka ka merak për të ngrënë.

“Kemi tokë, gati tre hektarë në Bresje. Mehmeti vjen nganjëherë dhe ka merak mish pule, të gatshme. Të pjekura”, qeshet Shefkiu!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...