Aziz Salihu me familjarë në zi! - Bota Sot
Aziz Salihu me familjarë në zi!

Boksi

Aziz Salihu me familjarë në zi!

Nga: K. Goca Më: 25 korrik 2019 Në ora: 10:58
Aziz Salihu me familjarë në zi!

Jeta sjellë të papritura. Legjenda e boksit Aziz Salihu me familjarë është në zi. 
Motra e tij papritur ka ndërruar jetë! Familja Salihu është në zi. 

Image

Postimi i Faton Salihut

Lajmi konfirmohet edhe nga ish boksieri dhe nënkryetari i Federatës së Boksit të Maqedonisë, Faton Salihu, vëllai i vogël i Azizit.     

“Te Allahu jemi dhe te ai do te kthehemi. 

Sot ndërroj jetë motra ime Florie Zeqiri Salihu 
Allahu e mëshiroftë me xhenet. Për vorrimin do të ju informojmë së shpejti”, shkruan Fatoni në profilin e tij në facebook.

Merret vesh nga familjarët se nuk ka pasur më shumë se 42 vite. Ju shprehim ngushëllime si redaksi familjes Salihu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...