UFC ka konfirmuar rikthimin e madh - Bota Sot
UFC ka konfirmuar rikthimin e madh

Boksi

UFC ka konfirmuar rikthimin e madh

Më: 28 gusht 2019 Në ora: 10:24
UFC ka konfirmuar rikthimin e madh

Britaniku Darren Till do të ngjitet në peshën e mesme në rikthimin e tij në kafaz dhe do të ndeshet ndaj Kelvin Gastelum në New York në UFC 244 më 2 nëntor.

26-vjeçari është mposhtur me nokaut nga Jorge Masvidal në raundin e dytë në UFC Londër në peshën velter.

Ishte humbja e dytë radhazi e luftëtarit nga Liverpooli, i cili është shprehur se nuk ishte vetvetja vitin e kaluar.

Till do të ndeshet me Gastelum, i cili humbi ndaj Israel Adesanya prillin e kaluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat