Shokon McGregor, tregon se ka humbur këtë person të zemrës për shkak të koronavirusit - Bota Sot
Shokon McGregor, tregon se ka humbur këtë person të zemrës për shkak të koronavirusit

Boksi

Shokon McGregor, tregon se ka humbur këtë person të zemrës për shkak të koronavirusit

Më: 14 mars 2020 Në ora: 17:13
McGregor

Conor McGregor njoftoi fansat se tezja e tij është ndarë nga jeta për shkak të coronavirusit, teksa i bëri një dedikim emocionues asaj në rrjetin social Instagram.

Ylli irlandez i UFC-së mori lajmin në lidhje me tezen e tij, Anne Moore, përmes një telefonate pak para se të shkonte në një nga ekranet televizive të Dublinit, për të promovuar pijën e re nga marka e tij e pijeve alkoolike, “Proper No 12”, shkruan DailyMail.

Në postimin që njoftonte se tezja e tij kishte ndërruar jetë, McGregor shkroi: “Ky virus i dreqit. Çfarë dreqin po ndodh?”.

Vendi amtar i boksierit, Irlanda, mbylli të gjitha shkollat, kolegjet dhe çerdhet të enjten deri më 29 mars, pas më shumë se 500 personave të infektuar me coronavirus.

Nuk është e qartë se si vdiq zonja Moore.

“Unë nuk mund të jetoja më atje. Tezja ime e dobët shumë e dashur. Motra e nënës time. Ky virus i dreqit, çfarë dreqin po ndodh”, shkroi ai.

“Qëndroni njerëz afër! Pusho në paqe Anne Moore, të dua”, përfundoi shkrimin ylli i UFC-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat