Bileta 3 deri në 100 euro për turneun në Ferizaj - Bota Sot
Bileta 3 deri në 100 euro për turneun në Ferizaj

Boksi

E premte, 19 tetor 2018

Bileta 3 deri në 100 euro për turneun në Ferizaj

Nga: Kemajl Goca Më: 7 nëntor 2017 Në ora: 12:22
Ilustrim

Me 29 dhjetor do të mbahet gara humanitare e ICF sporteve (sporteve luftarake), ku pritet të jetë nga ngjarjet më interesante. Merret vesh se biletat për tifozët do të jetë tri euro, ndërsa në zonën VIP 30 deri në 100 euro, varësisht se ku do të ulen.

Organizatorët parashikojnë një turne jashtëzakonisht të fortë dhe shikueshmëri të madhe.   

Gjithçka shkon sipas planit organizimi i këtij spektaklit në palestrën e sportit ‘Bill Clinton’ në Ferizaj. sipas organizatorëve pjesëmarrjen e kanë konfirmuar edhe dy ushtarë nga Bondsteel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test