Bianca Gascoingne, shfaq linjat mahnitëse - Bota Sot
Bianca Gascoingne, shfaq linjat mahnitëse

Bota e Yjeve

Bianca Gascoingne, shfaq linjat mahnitëse

Nga: H.O. Më: 19 mars 2020 Në ora: 20:34
Bianca Gascoingne

Ajo ka rreth 281 mijë ndjekës në Instagram.

Dhe Bianca Gascoingne 33 vjeqare nuk po e lejon që kriza globale ta ndaloj atë duke shijuar kështu një javë në Uells.

Vajza e Paul Gascoigne u shfaq të mërkurën duke u stërvitur dhe duke treguar figurën e saj nga palestra./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat