Kejvina Kthella “çmend” fansat! E veshur me bikini të zeza, ish-velina ngre temperaturat nga Dubai

Bota e Yjeve

Kejvina Kthella “çmend” fansat! E veshur me bikini të zeza, ish-velina ngre temperaturat nga Dubai

Më: 23 prill 2024 Në ora: 13:07
Kejvina Kthella

Ish-velina, Kejvina Kthella ka “tërbuar” fansat me fotot e nxehta në rrjetet sociale.

Modelja ka publikuar imazhe nga pushimet në Dubai e veshur me bikni të zeza.

Ajo ka ekspozuar format e saj bombastike trupore.

Image
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella “ngriti” temperaturat me asetet saj, teksa provokonte ndjekësit e saj.

Ish-velina dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse me fotot nga vendi ekzotik.

Image
Kejvina Kthella
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat