Sydney Sweeney shfaqet joshëse në bikini, mes kritikash nga një producente se nuk është e bukur dhe nuk mund të aktrojë

Bota e Yjeve

Sydney Sweeney shfaqet joshëse në bikini, mes kritikash nga një producente se nuk është e bukur dhe nuk mund të aktrojë

Më: 22 prill 2024 Në ora: 22:59
Sydney Sweeney

Sydney Sweeney ndau disa fotografi mahnitëse, gjatë pushimeve të saj në Hawaii.

Aktorja, 26 vjeçe, ka shfaqur mesin e saj të sheshtë në bikini me xhaketë të shkurtë xhinsi.

Bukuroshja bionde ka pozuar me një çantë portokalli ‘Miu Miu’, ndërsa përdorte një Jeep Wrangler, si pjesë të xhirimeve të saj, shkruan DailyMail.

Image
Sydney Sweeney

Fotografitë seksi vijnë një ditë pasi ajo veshi një xhup ku shkruhej: “Më falni që kam gjoksin e mrekullueshëm”, mes kritikave të ashpra të producentes Carol Baum, për pamjen e saj dhe aftësive të saj në aktrim.

Ylli i “Euphoria” zgjodhi pantallona të shkurta xhinsi që kishin detaje kamoshi përgjatë xhepave.

Image
Sydney Sweeney

Ajo kishte veshur një xhaketë xhinsi të njëjtë, duke shfaqur dekoltenë e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat