Zbulohet biseda mes Taylor Swift dhe Kanye West

Bota e Yjeve

Zbulohet biseda mes Taylor Swift dhe Kanye West

Nga: H.O. Më: 23 mars 2020 Në ora: 08:57
Taylor Swift, Kanye West

Thirrja telefonike ndërmjet Taylor Swift dhe Kanye West ka dalë në internet, duke zbuluar të vërtetën që qëndron pas mosmarrëveshjes së tyre.

Taylor, 30 vjeqare e quajti reperin Kayne për përdorimin e emrit të saj në këngën e tij të vitit 2016, Famous në një mënyrë zhgënjyese, por gruaja e tij Kim Kardashian ndau një thirrje të supozuar ku Taylor ishte pajtuar që të përdoret emri i saj./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat