Martohet me modelin, Linda Rei po bën gati ftesat e dasmës - Bota Sot
Martohet me modelin, Linda Rei po bën gati ftesat e dasmës

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Martohet me modelin, Linda Rei po bën gati ftesat e dasmës

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 07:07
Linda Rei

Ajo është transgjinorja më e njohur në Shqipëri, ku dalja e saj para ekranit apo postimet në rrjete sociale shpesh janë shoqëruar me komente të shuma.

Fjalën e kemi për Linda Rei, e cila duket se tashmë nuk od ndalet së provokuari me fotot që poston, apo me deklaratat e saj.

Së fundmi, ajo është kapur me një nga modelët më të famshëm, jo vetëm në Kosovë por edhe ndërkombëtarisht për pamjen e tij unike, shumë të ngjashme me atë të kukullës Ken.

Bëhet fjalë për Berat Berhamaj, i cili pak ditë më parë postoi një foto ku spikati komenti i Linda Reit dhe përgjigja e tij që të linte shumë të dyshoje.

Linda i komentoi në foton ku ai kishte pozuar në plazh:

Linda i komentoi në foton ku ai kishte pozuar në plazh:Auuu u laga”.

Ai ia ktheu:Ka lezet kur lagesh ti”.

Mirëpo, pas përhapjes së lajmit, vetë Linda e publikoi lajmin në Instastoryn e saj, duke etiketuar modelin shqiptar.

Në foton e publikuar, ajo shkruan: Edhekëtë ma bëre ti? Hajde pra bëjmë gati ftesat për dasëm, dua Linda Morinën për muzikë live.”

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test