Policja e Zelandës së Re me automatik dhe me shami në respekt të myslimanëve - Bota Sot
Policja e Zelandës së Re me automatik dhe me shami në respekt të myslimanëve

Bota

Policja e Zelandës së Re me automatik dhe me shami në respekt të myslimanëve

Më: 21 mars 2019 Në ora: 23:20
Foto

Policja është fotografuar dje, jashtë Varrezave të qytetit Christchurch ndërkohë që viktimat ishin duke u varrosur.

Nga sulmi i së premtes së kaluar mbetën të vdekur 50 persona, ngjarje kjo që e tronditi gjithë botën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...